Ohlasy 2018


Ahoj, Děkuji moc za organizaci takového závodu, bylo to moc pěkně vymyšlené a zorganozované. Moc se mi to líbilo.
Šimon Heneberg

Ahoj, ve 23:27 v cíli. Ještě jednou velké díky za podporu.
Ivo Šulc


Ahoj, zdolávání schody z první hlídky a pak domuuuu, díky za super trať!
Robert Gajdoš


Ahoj, taky děkuju Tobě i ostatním organizátorům za pěkný závod trasa se mi moc líbí , doufám že příště budu mít dostatek sil ji absolvovat celou :-) ohledně značení jsem měl problém jenom v Hostivaři kde mě konkurenční značení svedlo na bajkerskou trať , příště by asi bylo dobré použít barevné reflexní značení nebo na tento problém aspoň upozornit oceňuju sortiment občerstvení i pěkné tričko zdravím a těším se na příští ročník
Tomáš Kutmon


Ahoj Marku, chystal jsem se napsat, ale přece jenom jsem trochu musel odpočívat, tak až nyní. Bylo to pro mě zatím nejvíce, co jsem kdy uběhl a ušel. Primárně ultra neběhám, i když soukromě jsem si nějaké zaběhl, ale daleko kratší. Když na mě vyskočilo na webu info o Pražském Keltovi, hned mě to oslovilo. Jako Pražák nemusím někam daleko, Prokopák je mojí tréninkovou oblastí, některé ostatní části mám také proběhnuté (liga Kopec), tak kdy jindy zkusit pořádné ultra než v takovém závodě. Obavy byly poměrně velké, ale všichni účastníci závodu byli skvělí. A musím říct, že organizátoři to měli o mnoho těžší, protože běžci si krásně běželi a ačkoliv počasí extrémně přálo, být staticky v noci vzhůru, určitě bych nevydržel únavou a zimou. Takže hluboká poklona a díky za organizaci, protože vše bylo dokonalé. Nevím, jak ostatní, ale neshledal jsem jedinou chybu a mýlka před Hostivařským hradištěm s jiným značením nebyla v moci organizátorů (GPS - přehráno do mapy.cz na smartphonu-fungovalo naprosto přesně). Takže jestli budu příští rok zdravej, budu tam. ještě jednou díky.
Pavel Kolbaba


I já chci poděkovat. Za skvělý závod, za zajímavou trasu, za podporu, za úžasný zážitek. Všem organizátorům, dobrovolníkům, všem kteří pomohli i ostatním závodníkům. Už teď se těším na další ročník.
Honza Rábik


Super, že se akce povedla a je energie do dalších let. Když jsem v létě tenhle ultratrail objevil, začal jsem ho vnímat jako srdcovku. Letos jsem věděl, že ho nedám. Termín kolidoval s osobně důležitou akcí (50 blízké osoby) a navíc nebyla ještě fyzička. 30 bych uběhl, 60 uběhl/ušel, ale 90 bylo mimo současné možnosti. Ale pražská hradiště jsou pro mě srdcovka, šel jsem tu první větší pochod několik let zpět s kamarádem a mám na to super vzpomínky. Jak po lidské stránce tak fajn výhledy a přírodu. Navíc říjen je tu nádherný. A keltské téma mi je blízké. Takže jsem rád, že plánujete další ročník. Potvrzuji si Vás u sebe do plánovaného kalendáře 2019 jako highlight příští sezony a hlavní závod, na který trénuji... Snad to za rok vyjde a docválám to jako letošních 19 borců! :) Díky za takové akce!!
Vojtěch Mejzlík


Díky organizátorům za krásný závod! Parádní trasa, která mi odhalila dosud neznámá místa kousek od baráku, super catering a příjemná rodinná atmosféra. Už se těším na příští ročník!
Jarda Tříska


Díky organizátorům za krásný závod! Parádní trasa, která mi odhalila dosud neznámá místa kousek od baráku, super catering a příjemná rodinná atmosféra. Už se těším na příští ročník!
Lenka Henebergová


Bylo to super. Potřebuji, aby jste pokračovali, ať mám příští rok možnost napravit se a dojít do cíle po svých, ne busem. Díky moc. Trasa byla skvělá, občerstvovačky, ta v Krčáku u táboráku a pizzérka bomba. Díky moc, poznala jsem ráda zase nové fajn lidi. Za rok bude polívka i cíl.
Hanka Mahdalová


Velký dík a obdiv, že i v takhle málem organizačním týmu jste dokázali udělat parádní stovku.
Petr Pecháň


Marku, parádní pochod. Fakt jsem si to užil. Takže díky Tobě a všem dalším organizátorům. A snad příští rok budeš mít více lidí. Dík a ahoj.
Tomáš Krejda